Služby

Revize elektroinstalací

Provádíme revize elektroinstalací domů, bytů, garáží, skladů, dílen, obchodů, provozoven, kanceláří apod. Revize provádíme měřícím přístrojem EurotestEASI MI 3100.

Revize spotřebičů

Provádíme revize elektrospotřebičů dle ČSN 33 16 00 ed.2. Revize provádíme měřícím přístrojem REVEXplus. Z pohledu ochrany před úrazem elektrickým proudem se spotřebiče rozdělují na spotřebiče s třídami ochrany 0, I., II. a III.

Revize ručního nářadí

Provádíme revize ručního nářadí dle ČSN 33 16 00 ed.2. Revize provádíme měřícím přístrojem REVEXplus. Mezi nářadí patří elektrické vrtačky, vrtací a sekací kladiva, brusky, hoblovky, pily, svářečky, navijáky, kompresory, přenosná svítidla, nůžky, míchadla a další.


Revize hromosvodů

Provádíme revize hromosvodů dle ČSN 34 13 90 a 62305-1 až 4. Revize provádíme měřícím přístrojem EurotestEASI MI 3100.

Elektroinstalace domů

Aktivně umíme řešit kompletní elektroinstalace, případně změny v elektroinstalaci, domů, garáží, ale i větších organizací. Máme za sebou spoustu referencí.

Výroba rozvaděčů

Provádíme výrobu rozváděčů různých velikostí dle požadavků zákazníka. Komponenty do rozváděčů jako jsou chrániče, jističe, stykače a dalšími jiné prvky používáme od výrobců ABB, EATON (MOELLER), OEZ, ELKO EP, TELEMECANIQUE, SIEMENS.


 

Adresa

Rychlá navigace

Další reference