O nás

Kdo jsme?

Jsme z Moravy a naším koníčkem je elektrotechnika. Každým dnem řešíme důležité otázky v oboru a společně provádíme revize elektroinstalací, spotřebičů, ručního nářadí, hromosvodů a další.

Nejsou pro nás taktéž cizí elektroinstalace domů, výroby rozvaděčů a mnoho další. Disponujeme patřičnými certifikáty a máme za sebou spousty školení. V případě jakéhokoli problému respektive požadavku nás neváhejte kontaktovat.

Co umíme?

Revize
Elektroinstalace
Výroba rozvaděčů
A další...

 


Vyberte si nás!

Proč si vybrat právě nás? V dnešní době neexistuje příliš firem, které umí dodat a zajistit vše potřebné
v termínu. Jsme spolehliví, pracovití, máme za sebou spousty referencí a určitě se na všem společně dohodneme!

Naše služby

Provádíme revize elektroinstalací domů, bytů, garáží, skladů, dílen, obchodů, provozoven, kanceláří apod. Mezi nářadí patří elektrické vrtačky, vrtací a sekací kladiva, brusky, hoblovky, pily, svářečky, navijáky, kompresory, přenosná svítidla, nůžky, míchadla a další.
Provádíme revize hromosvodů dle ČSN 34 13 90 a 62305-1 až 4. Revize provádíme měřícím přístrojem EurotestEASI MI 3100.
Aktivně umíme řešit kompletní elektroinstalace, případně změny v elektroinstalaci, domů, garáží, ale i větších organizací. Máme za sebou spoustu referencí. Také provádíme výrobu rozváděčů různých velikostí dle požadavků zákazníka. Komponenty do rozváděčů jako jsou chrániče, jističe, stykače a dalšími jiné prvky používáme od výrobců ABB, EATON (MOELLER), OEZ, ELKO EP, TELEMECANIQUE, SIEMENS.

Adresa

Rychlá navigace

Další reference